OPINIE

fotografia psow

Kasia to niesamowicie ambitna, utalentowana i zarażająca pozytywną energią osoba. Na sesji i człowiek i pies czuje się swobodnie, a efekty pracy powalają z nóg! Jesteśmy absolutnie zakochani w stylu pracy Kasi, jej osobowości, umiejętnościach i ogromnym zaangażowaniu. Na pewno to nie ostatnia sesja, na jakiej byliśmy – Happy Dog Photography wyróżnia pasja, otwartość, szybkość realizacji, precyzja i kadry, których u innych nie znajdziecie.
Agnieszka & Muszu

Kasia to ogromne serce dla zwierząt, bystre oko i świetny „timing”. Jeśli zależy Ci na sfotografowaniu pupila w ruchu lub eleganckiej pozie – Happy Dog Photography robi to na piątkę z plusem. W naszym przypadku po pierwszych, spontanicznych kadrach w plenerze, wiedziałam, że wrócę na wspólną sesję z moją czworonożną przyjaciółką. Już nie mogę się jej doczekać! Jestem pewna, że uśmiech nie będzie znikał z mojej twarzy przy podziwianiu efektów.
Ola

zdjęcia psów fci

Profesjonalizm to nie tylko wiedzą i dobry sprzęt, to pasja i serce, które się wkłada w to, co się robi. Do tego wszystkiego sama fotograf jest niesamowicie empatyczna, dzięki czemu szybko nawiązuje się więź, a zdjęcia wychodzą zjawiskowe.
Polecam całym sercem.
Agnieszka

zdjęcia psów fci


Polecam współpracę z Happy Dog Photography. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze elastyczność przy pracy z psami. Kasia dostosowała się do naszych potrzeb i warunków, które stworzyliśmy na sesji w plenerze, była w pełni zaangażowana i otwarta na nasze potrzeby. Zdjęcia wykonane pięknie, odzwierciedlają charakter psa i naszą wzajemną relację. Dziękujemy!
Kasia Hodowla Inferiti FCI


Gorąco polecam Kasię, która wykonała sesję fotograficzną mojej Nanusi. Świetny kontakt i zrozumienie psa, do tego miła i luźna atmosfera.
Pies z sesji wyszedł przeszczęśliwy, a ja otrzymałam masę ślicznych zdjęć.
Polecam!
Agata & Nana

zdjęcia psów

Cóż mogę napisać, na myśl przychodzą tylko miłe wspomnienia z naszej co prawda szybciutkiej sesji, ale jakże wesołej.
Fotki śliczne, szczerze polecam, a sama osobiście na pewno skorzystam jeszcze z usług Happy Dog Photography.

Wioletta – Hodowla Jurassic Yed